Świat rozpędza się z niewyobrażalną dotąd prędkością. Wraz z nią kroczy gospodarka weryfikująca każdy pomysł i nagradzająca najbardziej wytrwałych przedsiębiorców. Laseromat jest odpowiedzią na wschodzącą ideę industry 4.0. Naszą misją jest wzbudzenie w Polakach świadomości o nowym podejściu do tworzenia produktów i wychodzenie do nich z bezpośrednią ofertą współpracy. Od tej pory kupowanie gotowych wzorów zacznie schodzić na drugi plan. Na jego miejsce wejdzie moda na tworzenie produktów dostosowanych i kreowanych przez samego kupującego. Każdy wzór zaczyna być dostępny, każda barwa nie stanowi przeszkody, żaden materiał nie oprze się dowolnej obróbce. Użyj wyobraźni i powitaj nowoczesną gospodarkę wraz z nami.

Wojciech Belka, założyciel Laseromatu.


 

Kim jesteśmy, czym się zajmujemy?

Tworzymy młodą firmę, która skupia się na realizowaniu usług związanych z wykorzystywaniem technologii laserowej. Wraz z wzrastającym tempem zmian i możliwości, staramy się każdego dnia opracowywać coraz lepsze strategie oraz rozwiązania, które służą rozwijaniu Twojego potencjału. Nie zamykamy się na konkretną grupę docelową: współpracujemy zarówno z agencjami, pośrednikami jak i klientami indywidualnymi

 

Czym są wyroby laserowe?

Produkty wykonywane metodą obróbki laserem Co2 podbijają swój młody rynek na całym świecie i tym samym w Polsce. Ze względu na swoją wszechstronność, lasery są w stanie zrealizować dziesiątki zróżnicowanych zadań, które spełniają swoje role na wielu płaszczyznach, takich jak: poligrafia, modelarstwo, reklama, przemysł, rzemiosła artystyczne oraz wyposażenia biurowo-szkolne. Z każdym dniem wyobraźnia popycha nas coraz dalej, dzięki czemu kolejne sektory mogą cieszyć się bogactwem laserowego imperium.
Atutem wyrobów laserowych jest ich niesamowita dokładność, sięgająca do 0,02 mm.

 


 

Zrealizuj własny pomysł na produkt…

Wyceny nietypowych realizacji przygotowujemy indywidualnie. Jest to spowodowane dużą ilością czynników, które biorą udział w produkcji i które wpływają na ostateczną kwotę. Aby stworzyć własny projekt należy przygotować odpowiedni projekt graficzny, dobrać odpowiedni rodzaj materiałów oraz ustalić wizualny efekt końcowy produktu.

 

…lub skorzystaj z gotowych propozycji

Aby jak najbardziej ułatwić proces realizacji zamówienia, przygotowaliśmy dla Ciebie bazę gotowych produktów oraz pomysłów, które możemy zrealizować. Wybierając produkty z przygotowanej przez nas listy możesz dokładnie zaplanować koszta oraz personalizować interesujące Cię elementy bez tworzenia projektów od zera. Możesz również skorzystać z tej listy aby zaczerpnąć nieco pomysłów do własnego pomysłu.