Opis

Stwórz wspaniałą księgę, w której przygotujesz dla swoich gości niezapomniane upominki lub możliwość zostawienia życzeń. Polecamy łączyć z naszymi serduszkami z podziękowaniami!

 

Informacje o produkcie

Budowa
Wymiary: 23 cm. x 24 cm x 5,5 cm

Materiał
Księga stworzona jest ze sklejki brzozowej o grubości 3 mm.

 

Kup tutaj

https://allegro.pl/ksiega-gosci-ze-sklejki-na-wesele-i7431155876.html#thumb/1

Od pomysłu do zakupu


Projekt
Jeżeli zależy Ci na zmianie samego napisu, uwzględnij to w wiadomości do nas. Jeżeli mamy zmienić również grafikę, należy przygotować projekt z czarno-białymi wektorami, gdzie czarny kolor odpowiada przestrzeni grawerowanej. Aby otrzymać odpowiedni szablon, napisz do nas.

Zamówienia
Aby otrzymać wycenę, fakturę lub dodatkowe informacje skontaktuj się telefoniczne pod numerem tel: 797 497 295, mailowo pod adresem: biuro@laseromat.pl, lub poprzez facebooka @Laseromat

Płatności
Po otrzymaniu od nas mailowej wyceny oraz faktury VAT, otrzymasz odpowiednie dane do przelewu. Jeżeli chcesz, możesz wybrać opcję opłaty pobraniowej u kuriera w dniu doręczenia paczki.

Termin realizacji
Gotowe zamówienie wyślemy do Ciebie w ciągu 5 dni od otrzymania projektu oraz wpłaty.

Reklamacje
Uwzględniamy reklamacje odnoszące się do błędów produkcyjnych oraz wyraźnych uszkodzeń. Należy pamiętać, że produkt wykonywany jest z drewna, zatem nie będziemy uwzględniać reklamacji związanych z naturalną różnorodnością struktury drewna oraz tym samym różnic w odcieniach wypalonej grafiki.

Cennik
nakład – Księga gości z Twoim projektem

1 szt. – 49,00 zł. netto/szt. 

 

Aby uzyskać specjalne rabaty dla agencji i stałych klientów, skontaktuj się z nami.

 

Galeria produktu

POZNAJ NASZE PRACE

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0