Opis

Do powieszenia na ścianę lub elegancko na komodę. Dlaczego by nie utrwalić wspomnień weselnych przepięknym obrazem wypalanym w drewnie. Trwałość i jakość gwarantowana!

 

Informacje o produkcie

Budowa

Maksymalna wielkość obrazu to 65 cm. x 45 cm. Poniższa cena odnosi się do rozmiaru 14,5 cm. x 19,5 cm. Ceny większych obrazów rosną wprost proporcjonalnie do ich wielkości.

Materiał

Portrety wykonujemy w sklejce brzozowej o grubości 3 mm.

Technologia

Obrazy wypalamy z użyciem ploterów laserowych Co2. Jest to nowoczesna technologia pozwalająca nam na stworzenie dzieła o bardzo wysokiej rozdzielczości i szczegółowości jednocześnie.

 

Kup tutaj

https://allegro.pl/wypalane-fotografie-wielkosc-65-cm-x-45-cm-i7272211709.html

 

Od pomysłu do zakupu


Projekt
Aby wysłane zdjęcie uzyskało jak najlepszą jakość, należy unikać zbyt jasnych i zbyt ciemnych zdjęć, oraz zdjęć o bardzo niskiej jakości.

Zamówienia
Aby otrzymać wycenę, fakturę lub dodatkowe informacje skontaktuj się telefoniczne pod numerem tel: 797 497 295, mailowo pod adresem: biuro@laseromat.pl, lub poprzez facebooka @Laseromat

Płatności
Po otrzymaniu od nas mailowej wyceny oraz faktury VAT, otrzymasz odpowiednie dane do przelewu. Jeżeli chcesz, możesz wybrać opcję opłaty pobraniowej u kuriera w dniu doręczenia paczki.

Termin realizacji
Gotowe zamówienie wyślemy do Ciebie w ciągu 5 dni od otrzymania projektu oraz wpłaty.

Reklamacje
Uwzględniamy reklamacje odnoszące się do błędów produkcyjnych oraz wyraźnych uszkodzeń. Należy pamiętać, że produkt wykonywany jest z drewna, zatem nie będziemy uwzględniać reklamacji związanych z naturalną różnorodnością struktury drewna oraz tym samym różnic w odcieniach wypalonej grafiki.

Cennik
nakład – wypalane zdjęcie 14,5 cm. x 19,5 cm. (cena pozostałych rozmiarów zwiększa się proporcjonalnie do ich wielkości)

1 szt. – 29,00 zł. netto/szt. 

 

Aby uzyskać specjalne rabaty dla agencji i stałych klientów, skontaktuj się z nami.

 


POZNAJ NASZE PRACE

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0