Opis

Album ślubny stanie się wyjątkową pamiątką dla Ciebie i Twoich bliskich. Minimalistyczny charakter, przepiękna grafika, złote ozdoby i ornamenty, oryginalne cytaty o miłości, przyozdobią Wasze ślubne zdjęcia. Spraw, żeby Wasze wspomnienia z jednego z najważniejszych dni w Twoim życiu odżyły na nowo!

 

Informacje o produkcie

Budowa
Wymiary: 30 cm. x 21,5 cm

Materiał
Do stworzenia albumu użyliśmy sklejki brzozowej o grubości 3 mm. oraz papieru o gramaturze 170 g/m2.

Technologia
Album wykonany jest z jednego kawałka sklejki, jego grzbiet powstał poprzez odpowiednie nacięcie struktury drewna i wzmocnienie go poprzez odpowiednie materiały.

 

Kup tutaj

https://allegro.pl/albumy-fotograficzne-drewniana-i-wypalana-okladka-i7429316037.html

Od pomysłu do zakupu


Projekt
Ikonka: aby wysłany portret uzyskał jak najlepszą jakość, należy unikać zbyt jasnych i zbyt ciemnych zdjęć, oraz zdjęć o bardzo niskiej jakości. Tekst życzeń może zostać podesłany mailowo.
Tekst okładki: poprosimy o przesłanie tekstu bezpośrednio w mailu.
Wnętrze: zdjęcia prosimy podsyłać poprzez maila w odpowiednio przygotowanym folderze. Zdjęcia powinny mieć wysoką jakość.

Zamówienia
Aby otrzymać wycenę, fakturę lub dodatkowe informacje skontaktuj się telefoniczne pod numerem tel: 797 497 295, mailowo pod adresem: biuro@laseromat.pl, lub poprzez facebooka @Laseromat

Płatności
Po otrzymaniu od nas mailowej wyceny oraz faktury VAT, otrzymasz odpowiednie dane do przelewu. Jeżeli chcesz, możesz wybrać opcję opłaty pobraniowej u kuriera w dniu doręczenia paczki.

Termin realizacji
Gotowe zamówienie wyślemy do Ciebie w ciągu 5 dni od otrzymania projektu oraz wpłaty.

Reklamacje
Uwzględniamy reklamacje odnoszące się do błędów produkcyjnych oraz wyraźnych uszkodzeń. Należy pamiętać, że produkt wykonywany jest po części z drewna, zatem nie będziemy uwzględniać reklamacji związanych z naturalną różnorodnością struktury drewna oraz tym samym różnic w odcieniach wypalonej grafiki.

Cennik
okładka drewniana: 30,00 zł netto/szt.
okładka papierowa: 20,00 zł netto/szt.
jedna kolorowa strona: 0,80 zł netto/szt.

Aby uzyskać specjalne rabaty dla agencji i stałych klientów, skontaktuj się z nami.

Album ślubny – galeria zdjęć

POZNAJ NASZE PRACE

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0